borowikowezacisze@gmail.com 692 860 754, 600 293 685
Święta i Sylwester – domki do wynajęcia w Pieninach
21 grudnia 2016
0

Zapraszamy Państwa do spędzenia Świąt Bożego Narodzenia w luksusowych, estetycznie urządzonych z pełnym wyposażeniem drewnianych domkach położonych w pobliżu jeziora Czorsztyńskiego w miejscowości Falsztyn, z których okien i tarasów pięknie rozpościera się widok na Pieniński Park Narodowy m.in. najwyższy szczyt Trzy Korony w Pieninach oraz zamek w Niedzicy. W pobliżu wiele stoków narciarskich min. w Białce Tatrzańskiej oddalonej ok 12 km od Nas oraz w Niedzicy ok 3 km. Dla Naszych gości posiadamy kupony zniżkowe na okoliczne termy.

W okresie Świątecznym domki są pięknie przystrojone w różne ozdoby świąteczne, choinki dzięki czemu można poczuć klimat Świąt i dodatkowo nadaje im uroku …

Wszystkie domki są ocieplone, posiadają ogrzewanie kominkowe i elektryczne, stwarza to możliwość pobytu przez cały rok. Wygoda i komfort wyposażenia pozwalają poczuć się niemal jak w domu.

Na terenie Naszego obiektu znajduje się sauna na podczerwień oraz balia ruska opalana drzewem co dodatkowo może umilić Państwu pobyt.